این استقلال شفر است نه منصوریان، درفوتبال ما صداقت کم پیدا می گردد

ایمان عالمی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اگر بخواهیم بازی استقلال برابر السد را تحلیل کنیم، این تیم نسبت به بازی رفت استراتژی مناسب و بازی بهتری از خود ارائه کرد. آنها میل به بردن داشتند و کوشش زیادی هم کردند تا بتوانند به موفقیت دست پیدا نمایند اما اخراج چشمی که بسیار غیر حرفه ای هم بود باعث شد تا روند تیمی آبی پوشان دچار اختلال گردیده و این تیم در خاتمه بازی دو بر یک برده را با تساوی به خاتمه رساند و از صعود به مرحله بعد باز بماند.

این استقلال شفر است نه منصوریان، درفوتبال ما صداقت کم پیدا می گردد

عالمی با انتقاد از تعویض های سرمربی آبی پوشان هم گفت: هنوز متوجه برخی از تعویض های شفر نمی شویم. چرا وریا غفوری از ابتدا بازی نکرد و در دقایق خاتمهی وارد زمین شد؟ چرا بازیکنان خارجی بازی نکردند و اعتقاد دارم در این خصوص شفر باید شرح بدهد.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا با این نتایجی که شفر در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان به دست آورده است، موقعیتش به خطر نمی افتد، گفت: سرمربی استقلال سال گذشته وقتی آمد بر سر سفره دیگری نشست. او از سفره منصوریان روزی خورد و توانست نتایج خوبی هم کسب نموده، نایب قهرمان لیگ گردیده، قهرمان جام حذفی گردد و بازی های خوبی هم ارائه کند اما این تیمی که در حال حاضر بازی می نماید تیم شفر است و دیگر هیچ ربطی به تیم منصوریان ندارد و 60 الی 70 درصد این تیم کاملا تغییر نموده است. حالا دیگر تیام، جباروف و ابراهیمی نیستند و بازیکنان جدیدی را شفر با نظر خود جذب نموده اما متاسفانه هنوز نتوانسته بازی های خوبی از خود ارائه کند و باید ببینیم این استقلال شفر در آینده چه خواهد نمود و آیا می تواند از بازی روز شنبه مقابل نساجی به بردهای متوالی دست پیدا کند یا خیر.

ایمان عالمی در خصوص تشکیل کمیته فنی و اینکه آیا شفر و اعضای کمیته فنی می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، گفت: در کمیته فنی استقلال نفراتی حضور دارند که همه بزرگند و بیشتر آنها به عنوان مربی در استقلال کار نموده اند، بنابراین با نقاط ضعف و قوت استقلال آشنا هستند و می توانند به کادر فنی یاری موثری نمایند.

وی تاکید نمود: البته باید ببینیم باشگاه برای اعضای کمیته فنی چه برنامه ای در نظر گرفته، آیا تنها باید از شفر حمایت نمایند یا اینکه او را نفی نموده و نقاط ضعفش را به او گوشزد نمایند. در همه جای جهان کمیته فنی یک اتاق فکر است که باعث می گردد راهکارهای خوبی برای موفقیت به دست بیاید و اعضای کمیته فنی آن را به سرمربی انتقال داده تا او از این راهکارها استفاده لازم را ببرد. شفر باید از تجربه بالای اعضای کمیته فنی استفاده نموده، زیرا آنها سالها در فوتبال ایران حضور داشتند و مطمئنا با صداقت تمام داشته های خود را در اختیار کادر فنی قرار می دهند آن هم در زمانی که متاسفانه صداقت در فوتبال ما یا کم است یا اصلا وجود ندارد، بنابراین شفر باید از حضور چنین افراد باتجربه ای استفاده نموده و با آنها تعامل خوبی داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار روز شنبه آبی پوشان برابر نساجی قائمشهرگفت: استقلال بازی سختی مقابل نساجی خواهد داشت، تیمی که از تماشاگران فهیم، خونگرم و پرشوری سود می برد و بعد از سالها این اولین بار است که آنها شاهد حضوراستقلال در شهرشان هستند. به طور حتم نکونام برنامه خاصی برای این دیدار دارد و نمی خواهد بازنده بازی در شهر خودشان باشد. البته شفر هم می داند شرایط سختی در استقلال دارد و باید این بازی را ببرد تا هم تیمش به آرامش برسد و هم خودش از زیر تیغ نقدها بیرون بیاید.

وی در خاتمه گفت: آبی پوشان پتانسیل این را دارند که به رده های بالا صعود نمایند و من امیدوارم کادر فنی استقلال در چیدمان و تعویض هایش دقت بیشتری به خرج داده تا این تیم بتواند با بازی های زیادی که تا خاتمه فصل باقی مانده، نتایج قابل قبولی کسب کند و خود را به صدر جدول برساند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "این استقلال شفر است نه منصوریان، درفوتبال ما صداقت کم پیدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این استقلال شفر است نه منصوریان، درفوتبال ما صداقت کم پیدا می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید