بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها درزمینهٔ اینترنت لازم است

غلامرضا حمیدی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص تعرفه های اینترنت با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این موارد معین و تنظیم می گردد، گفت: این مصوبات به شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای اجرا ابلاغ می گردد.

بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها درزمینهٔ اینترنت لازم است

وی اضافه نمود: برای اینترنت خانگی یک مصرف منصفانه تعریف گردیده است که اگر خانواده ها بر اساس آن پیش روند و حد مصرف را رعایت نمایند از این بابت هزینه زیادی را متحمل نخواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز بابیان اینکه مردم همیشه در خصوص چگونگی مصرف اینترنت و تعرفه های آن با پرسش های زیادی روبرو می شوند، ادامه داد: سامانه 195 وزارتخانه دراین ارتباط و برای پاسخگویی به مشکلات و پرسش های کاربران پایه ریزی گردیده است که از طریق برقراری تماس تلفنی و پاسخگویی اپراتور و یا ثبت درخواست ها به صورت مجازی در این سامانه اقدامات لازم برای پیگیری سؤالات مطرح گردیده انجام می گردد.

حمیدی شرح داد: در سامانه 195 در مدت 72 ساعت به پرسش های مردمی و طرح انتقادات و پیشنهادهای آن ها پاسخ داده می گردد و در کنار این سامانه اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت نیز سامانه ای مجزا برای رسیدگی به این موارد دارند.

وی بیان نمود: برای بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها درزمینهٔ اینترنت و دیگر فعالیت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در البرز به دنبال برنامه ریزی برای ارائه جزئیات بیشتر به مردم درزمینهٔ تلفن ثابت، همراه، اینترنت و موارد پستی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها درزمینهٔ اینترنت لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها درزمینهٔ اینترنت لازم است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید