ترویج زندگی سالم وظیفه اصلی قهرمانان ورزشی است

ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه در پیامی برای شرکت نمایندگان دومین تورنمنت جودو تاکید نمود که ترویج زندگی سالم فلسفه اصلی ورزش و مهمترین پیامی است که قهرمانان ورزشی می توانند به جامعه منتقل نمایند.

ترویج زندگی سالم وظیفه اصلی قهرمانان ورزشی است

به گزارش خبرنگاران ، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه در پیغامی برای شرکت نمایندگان دومین تورنمنت بین المللی جودو تاکید نمود که ترویج زندگی سالم فلسفه اصلی ورزش و مهمترین پیغامی است که قهرمانان ورزشی می توانند به جامعه منتقل نمایند.در پیغام ولادیمیر پوتین خطاب به شرکت نمایندگان دومین تورنمنت بین المللی جیگارو کانو در شهر ولادیوستوک روسیه آمده است:به شما بابت حضور در دومین تورنمنت بین المللی جودو با عنوان جیگارو کانو تبریک خوشامد می گویم. خوشحالم که این رقابت سنتی در شهر ولادیوستوک و با حضور بهترین ورزشکاران از کشورهای روسیه، ژاپن، چین و مغولستان برگزار می گردد. ما و تمامی شرکت نمایندگان متعهد به یک عمل مشترک که همان ترویج سبک زندگی سالم است هستیم. این شخصیت واقعی یک قهرمان و فلسفه ورزش است. با کمال میل از افتخار ورزش کشورم در این رقابت های ارزنده و محترم دفاع می کنم.

رییس جمهور روسیه ادامه می دهد:اطمینان دارم که تورنمنت ولادیوستوک سازماندهی بسیار بالایی دارد و محل خوبی برای بروز استعدادهای جوان و توانمندی های آنها در یکی از محبوب ترین ورزش های رزمی است. برای شما آرزوی موفقیت و بهترین پیروزی ها را دارم.

5، 670

منبع: ایران ورزشی

به "ترویج زندگی سالم وظیفه اصلی قهرمانان ورزشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترویج زندگی سالم وظیفه اصلی قهرمانان ورزشی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید