توزیع بیش از 13 هزار تن انواع نهاده های دامی در استان قم

به گزارش وبلاگ تاریخ و تمدن، علی اصغر همت با تأکید بر اجرای سیاست های دولت در حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: یکی از اقدامات مهم معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان در جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان توزیع و تخصیص به موقع انواع نهاده های کشاورزی در استان است.

توزیع بیش از 13 هزار تن انواع نهاده های دامی در استان قم

وی از تخصیص 13 هزار و 300 تن انواع نهاده های دامی در استان اطلاع داد و اضافه کرد: 13 هزار و 300 تن انواع نهاده های دامی بین دامداران، کارخانجات خوراک دام و واحدهای طیور در حال توزیع است و در حال حاضر در استان از نظر تأمین انواع نهاده های مسئله ای وجود نداشته و کمبودی در استان نیست.

سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی قم اعلام نمود: نهاده های توزیع شده دامی شامل جو، ذرت و کنجاله سویا بوده که بین دامداران، کارخانجات خوراک دام و واحدهای طیور توزیع شده است.

وی در ادامه به اهمیت اجرای سیاست های تنظیم بازار در استان اشاره نمود و گفت: همچنین در راستای سیاست های تنظیم بازار از اواسط دی ماه تاکنون حدود 260 تن مرغ گرم و 45 تن تخم مرغ به قیمت مصوب در سطح شهر قم توزیع شده است.

همت با توجه به نهاده توزیع شده در استان و جوجه ریزی انجام توضیح داد: با توجه به جوجه ریزی انجام شده و از طرفی مساعدت در تأمین بخشی از نهاده ها، مسئله ای بابت تأمین مرغ و تخم مرغ در ایام پایانی سال وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توزیع بیش از 13 هزار تن انواع نهاده های دامی در استان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بیش از 13 هزار تن انواع نهاده های دامی در استان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید