خط 6 مترو کاملا ایمن است و تمام استانداردهای لازم را داراست

خبرنگاران آنلاین:شهرداری تهران با توجه به طرح و انتشار شایعه هایی مبنی بر ناایمن بودن خط 6 مترو در آستانه افتتاح و بهره برداری از سه پروژه عظیم شهری با حضور دکتر روحانی در روز یکشنبه 18 فروردین، اسناد امن بودن این خط را منتشر کرد.

خط 6 مترو کاملا ایمن است و تمام استانداردهای لازم را داراست

به گزارش شهرنوشت، مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران ضمن تقدیر و تشکر از حساسیت اعضا محترم شورای اسلامی شهر تهران و بعضی رسانه ها، اطلاعیه ای صادر کرد: به اطلاع عموم شهروندان و رسانه ها می رساند، خط 6 مترو که با حضور دکتر روحانی، ریاست محترم جمهوری و دکتر حناچی، شهردار محترم تهران افتتاح خواهدشد، طبق تمامی استانداردهای رایج و معمول مورد ارزیابی های لازم قرارگرفته و با تاییدیه مشاوران و مدیران شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از هر لحاظ ایمن و مورد اطمینان کامل است.

لازم به ذکر است عصر شنبه 17 فروردینن سند تاییدیه ایمنی شرکت گروه مهندسین مشاور و مجری مبنی بر انجام تست های ایمنی خط 6 مترو شامل تهویه و هواسازها، سیستم ایمنی و اطفا حریق، سیگنالینگ و... (که به پیوست این اطلاعیه در اختیار عموم شهروندان و رسانه ها قرار خواهد گرفت) نیز تقدیم کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهرتهران شده است.

در خاتمه یادآور می گردد نخستین و بالاترین اولویت مدیریت شهری و شهرداری تهران امنیت شهروندان است و هیچگاه در راستای بهره برداری و افتتاح پروژه ها امنیت، دقت و صحت فدای سرعت نخواهدشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خط 6 مترو کاملا ایمن است و تمام استانداردهای لازم را داراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط 6 مترو کاملا ایمن است و تمام استانداردهای لازم را داراست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید