دروازه بان های ایرانی امید بهتر از گلر گالاتاسرای بودند

اینطور نیست که دروازه بان ایرانی شاغل در ترکیه را فراموش کرده باشیم. شاید او هم در فرصت های بعدی مجددا به تیم دعوت شود اما فعلاً اولویت ما نفرات حاضر در همین اردوست.

دروازه بان های ایرانی امید بهتر از گلر گالاتاسرای بودند

دروازه بان های ایرانی امید بهتر از گلر گالاتاسرای بودند

تونچی مردولیاس مربی کروات دروازه بان های تیم امید وی در خصوص حضور دروازه بان ایرانی باشگاه گالاتاسرای ترکیه در اردوی قبلی تیم امید گفت: ما تمامی گزینه ها را مورد ارزیابی قرار دادیم و باید بگویم در حال حاضر دروازه بان های حاضر در لیگ ایران شرایط بهتری دارند. هرچند حضور آنها در ترکیب تیم های شان می تواند به ما بیشتر کمک کند اما در این مدت هم تلاش کردیم به سطح آمادگی مطلوب برسند.

در بازی های تدارکاتی تلاش کردیم به آنها فرصت بدهیم و آنها هم از این فرصت به خوبی استفاده کردند. به هر ترتیب اینطور نیست که دروازه بان ایرانی شاغل در ترکیه را فراموش کرده باشیم. شاید او هم در فرصت های بعدی مجددا به تیم دعوت شود اما فعلاً اولویت ما نفرات حاضر در همین اردوست که روی آنها با تمرکز کار می کنیم. به عقیده من رقابت خوبی بین بچه ها ایجاد شده و همه آنها می خواهند شایستگی خودشان را برای ایستادن درون دروازه نشان بدهند.

من باور دارم همه این دروازه بان ها توانایی و شایستگی های فوق العاده ای دارند که به خوبی نشان خواهند داد. تجربه من در این سال ها حکایت از این حقیقت دارد که همیشه دروازه بان های مطمئن و قابل اعتمادی در فوتبال ایران ظهور می کنند.

3-185

منبع: ایران ورزشی

به "دروازه بان های ایرانی امید بهتر از گلر گالاتاسرای بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان های ایرانی امید بهتر از گلر گالاتاسرای بودند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید