راهبرد دشمن ایجاد نارضایتی عمومی در کشور است

به گزارش خبرنگاران، شهیندخت مولاوردی ظهر سه شنبه در دیدار با نخبگان، فعالان سیاسی و اجتماعی تربت جام اظهارکرد: دشمن در شرایط فعلی دست به جنگ اقتصادی تمام عیار و تشکیل اتاق فکر در خارج از کشور با راهبرد افزایش نارضایتی عمومی زده است.

راهبرد دشمن ایجاد نارضایتی عمومی در کشور است

وی اضافه کرد: در این شرایط هر گونه همنوایی، هم صدایی، فرصت طلبی و سودجویی آب به آسیاب کسانی می ریزد که خیال خام فروپاشی تمامیت ارضی کشور داشته و به منافع ملی و آینده کشور و مردم بی تفاوت هستند.

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی تاکید نمود: تحقق مولفه های اقتصاد مقاومتی و الزامات که بارها توسط رهبر معظم انقلاب عنوان گردیده است دارای اهمیت بوده و باید به گونه ای با این شعارها و عناوین رفتار گردد که تاثیر و خروجی ملموس آن در کاهش مشکلات مردم دیده گردد.

مولاوردی بیان نمود: ما در کشور قابلیت ها و ظرفیت های زیادی داریم که باید با به رسمیت شناختن تنوع ها و تکثرهای موجود و پذیرش این واقعیت، به عنوان یک فرصت به آن نگاه کنیم.

وی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:دولتمردان باید در بین مردم حضور یافته و با تشریح دستاوردهای نظام و دولت نشاط و امید را به ارمغان آورند.

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی اعلام کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای تبیین اقدامات و دستاورهای دولت بوده و باید از این فرصت برای اعلام دلایل شعارهای بر زمین مانده، بیان چالش ها و موانع و سنگ اندازی ها استفاده کرد.

مولاوردی اظهار کرد:برای نخستین بار در نظام جمهوری اسلامی یک دولت قوانین پراکنده در خصوص حقوق بشر و شهروندی را در یک سند گردآوری و با تدوین منشور، احقاق این حق ها را به عنوان تعهد خود تعریف نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راهبرد دشمن ایجاد نارضایتی عمومی در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با راهبرد دشمن ایجاد نارضایتی عمومی در کشور است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید