فوتبال دنیا، حمله دوباره مالک ناپولی به مائوریتزیو ساری

فوتبال دنیا – مالک باشگاه ناپولی از مائوریتزیو ساری، سرمربی فعلی تیم فوتبال چلسی انتقاد کرد.

فوتبال دنیا، حمله دوباره مالک ناپولی به مائوریتزیو ساری

به گزارش خبرنگاران، داستان اختلافات میان اورلیو دلونتیس، مالک باشگاه ناپولی سرمربی سابق این تیم مائوریتزیو ساری، کسی که الان راهنمایی چلسی را برعهده دارد، ظاهراً به این زودی ها تمام شدنی نیست.

درگیری این دو از اواسط تابستان و زمانی شروع شد که ساری در اعلام برنامه اش برای تمدید قرارداد خود تعلل کرد و به تبع آن دلورنتیس، آنچلوتی را به عنوان جانشین او استخدام کرد. این ماجرا با خودداری دلورنتیس از فسخ قرارداد ساری برای پیوستن به چلسی ادامه پیدا کرد و در نهایت او رضایت داد، هرچند از آن روز زخم زبان هایش به ساری ادامه داشته و هر بار به نحوی کوشش نموده که شخصیت او را زیر سؤال ببرد.

دلورنتیس در اظهارنظری جدید در جمع خبرنگاران به ساری حمله و او را سرمربی محکوم به اخراج توصیف کرد. این در شرایطی است که چلسی تحت راهنمایی ساری فصل جدید لیگ برتر را با 5 پیروزی متوالی شروع نموده است.

دلورنتیس گفت: من همیشه به تیم نزدیک هستم چون من آنچلوتی را به عنوان سرمربی انتخاب نموده ام و در قبال کارهایی که او انجام می دهد مسئول همانطور که در مود ساری بودم. این بار اما بیشتر احساس آرامش می کنم. ساری دارد کارش را خیلی خوب انجام می دهم اما او در زندگی اش متحمل شکست های زیادی گردیده است و همیشه هم اخراج می شد.

مالک باشگاه ناپولی اضافه کرد: آدمی که در روابط انسانی اش لجاجت و سرسختی به خرج دهد چنین شرایط را تجربه می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، حمله دوباره مالک ناپولی به مائوریتزیو ساری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، حمله دوباره مالک ناپولی به مائوریتزیو ساری"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید