کومان: مقصر این شکست من بودم، باید خط دفاعی را تقویت می کردم

سرمربی تیم ملی هلند معتقد است باید در دقایق پایانی یک تعویض دفاعی انجام می داد تا مانع از گل خوردن تیمش برابر آلمان گردد.

کومان: مقصر این شکست من بودم، باید خط دفاعی را تقویت می کردم

کومان: مقصر این شکست من بودم، باید خط دفاعی را تقویت می کردم

سرمربی تیم ملی هلند معتقد است باید در دقایق پایانی یک تعویض دفاعی انجام می داد تا مانع از گل خوردن تیمش برابر آلمان گردد. رونالد کومان پس از باخت 3 بر 2 شب گذشته هلند مقابل آلمان در مرحله انتخابی یورو 2020، اشتباهات تاکتیکی خودش را مسبب رخ دادن این اتفاق دانست.

او در نشست خبری پس از بازی گفت: در 5 دقیقه آخر بازی بود که من احساس کردم حریف می تواند و در آستانه زدن گلی دیگر به ما واقع شده است. به همین دلیل با دستیارانم در نیمکت صحبت کردیم تا ببینیم چه راه حلی می توانیم پیدا کنیم. اگر ناتان آکه را به جای یک بازی هجومی به میدان می فرستادیم؟ شاید این چیزی که شما می گویید ایده بهتری بود. این همان جایی بود که من اشتباه کردم.

کومان اضافه نمود: ما مدام توپ را لو می دادیم. وقتی شما نمی توانید از خط حمله به حریف فشار بیاورید، خط دفاعی تان بیشتر تحت فشار قرار می گیرد و آسیب پذیر می گردد. آلمان بازیکنان هجومی فوق العاده ای دارد. ما به آنها بیش از اندازه فضا دادیم. گل اولی که دریافت کردیم از سر بدشانسی بود چون پای فن دایک لیز خورد. گل دوم باورنکردنی بود اما از قلم نیاندازید که ما زمانی که یک بر صفر عقب بودیم دو فرصت فوق العاده گلزنی داشتیم که بابل آنها را هدر داد.

سرمربی هلندی ها تأکید کرد: در نیمه دوم بازی فوق العاده ای انجام دادیم. توانستیم یک تیم فوق العاده مانند آلمان را به نیمه زمین خودش برگردانیم و از آن موقع به بعد تملک توپ فوق العاده ای داشتیم. کلی ریسک کردیم اما فشارمان روی توپ را حفظ کردیم. ما به بازی برگشتیم و تا دقایق پایانی احتمال اینکه ما گل سوم برسیم بیشتر از احتمال گلزنی آنها بود. در آن دقایق آخر طوری شده بود که من به خودم می گفتم پسر ها من به یک امتیاز هم راضی ام، آن را از دست ندهید چون می دانستیم که هر آن ممکن است گل بخوریم و در نهایت هم این رخ داد.

منبع: ایران ورزشی

به "کومان: مقصر این شکست من بودم، باید خط دفاعی را تقویت می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: مقصر این شکست من بودم، باید خط دفاعی را تقویت می کردم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید